Hakkımızda

2015 yılında faaliyete geçen www.testlik.com web sitemizde siz öğrencilerimiz için kalite ve özgün içerikli testler hazırlamaya çalışmaktayız. Sitemizde yayınlanan testler, konu anlatımları ve diğer ders materyalleri tamamen ücretsiz olarak siz öğrenci ve öğretmenlerimizin kullanımına sunulmuştur. Uzman eğitimci kadromuzun itina ile hazırladığı, müfredata uygun, kazanım amaçlı test ve konu anlatımları ile öğrencilerimizin konu eksiklerini gidermesini, testleri çözerek konuları pekiştirip kendilerini ölçmelerini sağlamaya çalışmaktayız. Hazırladığımız konu içerikleri ve testler sürekli olarak güncellenmekte ve müfredat değişikliklerini dikkat etmektedir. Sitemiz öğrencilerimizin kendi sınıf düzeylerindeki testleri ünite başlıkları halinde rahatlıkça ulaşabilecek ve arama aracı ile çözmek istediği konu ile ilgili teste rahatça ulaşabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Testleri çözen öğrencilerimiz test sonunda testteki başarılarını, testi çözen diğer öğrencilerin ortalama başarısını ve başarı listesini görebilmektedir.

Bize test göndererek içeriğimizi zenginleştirme konusunda yardım etmek isteyen eğitimci meslektaşlarımızdan bizimle irtibata geçmelerini rica ediyoruz. İletişim adresimiz: bilgi@testlik.com

Amacımız siz öğrencilerimiz ve eğitimci meslektaşlarımız için kaliteli içerik sunarak bir nebzede olsa ülke eğitimine katkıda bulunmak.